Na statku je už len posledných pár najtvrdších farmárov, na ktorých izolácia a nie veľmi priaznivá (ne)priateľská atmosféra dolieha pomerne tvrdo. Isté uvoľnenie im však poskytujú kreatívne úlohy od hospodára Martina. Pri tej poslednej – nafotiť farmársky kalendár – sa skupinka poriadne vybláznila! No ako to už býva, ani toto sa nezaobišlo bez incidentu… 

Xénia s nohou až kdesi pod nebesami, Vlado zvierajúc dve kozy (aké príznačné!), Anka a jej kamarátky husi či “prezidentský” párik blázniaci sa s medvedíkom čistotným… Toto všetko možno nájdeme v pripravovanom farmárskom kalendári, o ktorom sa zatiaľ ani samotná televízia netrúfa povedať, či to bude hit alebo prepadák.

Už jeho fotenie sa nezaobišlo bez konfliktov. Pôvodcom jedného z nich bol, ako inak, večný “rypák” Erik Zahorjan. Katka sa totiž nechala počuť, že by sa chcela nechať pre tieto účely nafotiť s medvedíkom čistotným. A takú príležitosť ublížiť jej by si snáď 27-ročný Prešovčan nenechal ujsť!

Sledovať nás môžete aj na Instagrame
>>> TU <<<!

Rýchlo preto vzal Sáru a skôr, než mohla Katka niečo povedať, už pred fotoaparátom s medvedíkom pózovali oni… Či sa rozčarovaná blondínka konečne bude brániť alebo to zostane len pri frflaní, sa však zrejme dozvieme až dnes večer.

Zdroj/Foto: TV Markíza