Matej Jurkovič a Mirka Csorbová

Západniar Matej Jurkovič patrí k najkontroverznejším osobnostiam Farmy 11. O agresívnom konflikte, ktorý mal vyvolať a škaredo pri ňom zraniť súpera Rasťa Mojseja, sa doteraz vedú polemiky. Rovnako na tom je jeho vzťah s farmárkou Mirkou Csorbovou, s ktorou na seba viac momentálne kydajú špinu, než spomínajú na chvíle strávené v posteli pred kamerami. Tmavovláska najnovšie zverejnila niečo, čo má všetkým ženám slúžiť ako výstraha, keby náhodou dostali chuť sa so svalovcom zblížiť.

„Mirka, prosím ťa, kašli sa úplne na neho, nereaguj, ja ho poznám. Maťo je maximálny psychopat, veď ho pozná celá Bratislava. Moju kamarátku v noci zbil, vyhodil ju z domu. Veď on je narušený!,“ znela správa od neznámej ženy, ktorú Mirka dostala na sociálnej sieti a rozhodla sa ju publikovať. Nebola pritom jediná, kto o Matejovi vie svoje.

Finále Farma 11
Mirka na finále Farmy 11. Matej tam ísť nemohol…

„Ahoj, toto by ťa mohlo zaujímať. Viem, že sa nepoznáme, len ti chcem napísať pár vecí o Matejovi,“ ozvala sa ďalšia, ktorá mala s farmárom nepríjemnú skúsenosť. „Sám je neskutočne veľký ku*evník. 2 týždne predtým, ako išiel na Farmu, pobal moje dve kamošky plus jednu známejšiu píp z BA. Zaobišiel s nimi ako s nejakými handrami – pobal, od**bal. Jedna moja kamoška kvôli nemu aj predo mnou plakala, strašne namotaná, tiež 19-ročná baba, bolo mi jej normálne ľúto. Som rada, že máš vlastný rozum a nenecháš sa manipulovať a nechať so sebou zaobchádzať ako so špinou, veľký obdiv! Sem-tam som pozerala tú Farmu a som si hovorila, že preboha, snáď sa nenecháš oblbnúť takýmto človekom. Ale pravda vždy vyjde najavo, som rada, že si na to prišla. Určite si stokrát lepší človek ako on… On je ten posledný, čo má na teba čo kydať a poúčať ťa o niečom.“

Vyjadrenia o Matejovi

Ktovie, čo na to Matej? Vzhľadom na to, že veľmi rád točí videá, kde reaguje na slová a činy svojich spoluhráčov z Farmy, je možné, že sa čoskoro dočkáme odpovede.

Zdroj: Instagram/miim3s | Foto: Instagram/farma.markiza, miim3s