Túžite po ľahkej zábave? To zrejme mnoho Slovákov, a preto si každý večer pracovného týždňa zapínajú Farmu. Pretože čo sa deje tam, to často skutočne nemá obdobu ani v úspešných sitkomoch. O kopu srandy sa tentokrát postaral na mol opitý Vlado Nikolajev, ktorý si najskôr z farmárov nechtiac urobil padaciu hru “domino” a následne chodil ako anjel pomsty budiť pokojne spiacich ľudí. Vraj len preto, že sa už na statku nudí!

“Daj to! Daj to, rozbi mi hlavu! Akože rozbi mi fľašu o hlavu moju!,” presviedčal Heňa Vlado istý večer, keď už sotva dokázal zrozumiteľne artikulovať. Celý jeho opilecký stav bol o to čudnejší, že ako farmár týždňa alkohol prísne zakázal, pretože má vraj na svedomí až príliš veľa zloby v medziľudských vzťahoch. Ako príklad vtedy uvádzal Matúša.

Pravdou ale zostáva, že na rozdiel od Matúša, ktorý bol po požití alkoholu agresívny, Vlado “len” vymýšľa hlúposti a svojimi kúskami zabáva… No, predovšetkým seba. A jeho pádom, v dôsledku ktorého stiahol na zem ďalších dvoch farmárov, to malo ešte len začať.

Heňo na Farme v poslednej dobe padá častejšie, než je normálne. Tentokrát to však výnimočne nebola jeho vina.

Uprostred noci si totiž Vlado zmyslel, že ide zobudiť Xéniu s Lukášom. Zakuklil sa do plášťa, vzal si batériu a cez sklo im svietil do očí. Reakcia však zrejme nebola taká, v akú dúfal, lebo sa následne pobral do sluhovne za Norom.

Sledovať nás môžete aj na Instagrame
>>> TU <<<!

“Norko, môžem ťa poprosiť o ten zapaľovač? Bo tam všetci chcú fajčiť a neni komu!,” zahlaholil Vlado, načo Noro na prekvapenie mnohých odporučil, aby tam poslal Katku. Keď sa 44-ročný finančný poradca z Bratislavy napokon rozhodol pobrať preč dolu schodmi, gravitácia mu pomohla urobiť to omnoho rýchlejšie, než sám chcel… Vďaka tomuto jedinému “letu” naňho diváci veru tak skoro nezabudnú!

Viac si môžete pozrieť vo Farme X-tra TU! 

(“Domino” od 11:25, Vladovo nočné behanie od 13:30.)

Zdroj/Foto: TV Markíza