Včerajšia nová epizóda šou Svadba na prvý pohľad si získala nových fanúšikov, skrz extrémne sympatický pár Adama a Veroniky. Fitness trénerka a barber z Trnavy si padli do oka na prvý pohľad, bolo mimoriadne ťažké udržať úsmev a slzy, hodia sa k sebe azda najviac zo všetkých doterajších párov. 

25-ročný Adam postavil do laty všetkých zo štábu. Podľa informácií Nového času sa pár dní pred natáčaním nakazil koronavírusom a celá výroba bola tak ohrozená. Údajne bolo po vypnutí kamier poriadne dusno nielen na pľaci, ale aj v rodine ženícha!

Jeho rodičia odmietli účasť na svadbe a celom experimente, podľa Adamových slov ide predovšetkým o spôsob, ako sa rozhodol oženiť, nie že by im prekážal samotný fakt, že ide o svadbu.

Preto, ako ste si mohli vo včerajšej epizóde všimnúť, Markíza mu oznámenie o svadbe doručila priamo domov a neprivítali ho v štúdiu.

„Po prekonaní Adamovej choroby a po ukončení jeho karantény išli experti za ním domov s oznámením, že si ho vybrali,“ hovorí PR manažérka Markízy Ľudmila Ráceková. „Nemal som žiadne covidové príznaky, nepociťoval som žiadne zmeny, ani som sa necítil nejako zle. Počas ochorenia som mal jemne zhoršený čuch, ale okrem toho mi nič nebolo a cítil som sa zdravý po celý čas,“ potvrdil ženích exkluzívne pre Nový Čas.

Rovnako tiež vyzerá, že aj stretnutie s rodičmi prebehlo bez väčších komplikácií a nádejní svokrovci sympatickú Veroniku spoznali. „Potom im ju predstavil. Stretli sa až po nakrúcaní a všetko dopadlo dobre,“ informuje Nový čas a tvrdí, že rodičia mu napriek neúčasti fandia.

Foto: Instagram/ tvmarkizaofficial | Zdroj: cas.sk