Ženy poznáte to, pred prehliadkou u gynekológa nás oblieva pot nehovoriac o tom, čo všetko musíme absolvovať. Hygiena a postarať sa o to, aby to tam dole nevyzeralo ako v džungli je proste nutnosť! 

O svojom zážitku z preventívnej prehliadky sa rozhodla prehovoriť aj Slovenka. Z jej príbehu, ktorý sa stal hitom internetu pôjdete do kolien.

„Bola som objednaná ku gynekológovi na prehliadku. Nečakane zavolala sestrička, že som bola presunutá na ten deň ráno o 9:30. Keďže cesta tam trvá 35 minút naozaj som nemala moc času nazvyš. Ako väčšina žien v týchto prípadoch, aj ja si potrpím na hygienu pri takýchto návštevách, no bolo jasné, že dnes ráno nebudem mať šancu,“ začala opisovať svoj príbeh.

„Rýchlo som vbehla do kúpeľne, strhla zo seba pyžamo, namočila uterák, čo ležal vedľa umývadla, umyla sa ním tam dole, aby som bola tak nejako prezentovaná. Uterák som hodila do špinavého prádla, hodila niečo na seba a utekala k autu. V čakárni som bola len pár minút, keď ma zavolali dovnútra. Ako to už býva, vyhupla som na stôl, otočila hlavu na bok a tvárila som sa, že som niekde inde,“ pokračuje ďalej.

„Trochu ma prekvapilo, keď doktor odvetil, že som si dnes dala na sebe mimoriadne záležať, no neodpovedala som. Zvyšok dňa prebehol tak ako stále. Keď prišla moja 7-ročná céra zo školy, tak išla do kúpeľne a pýta sa: „Mami, kde je môj uterák?“ Hovorím je, že je špinavý, nech si zoberie druhý. A ona ma na to odbila odpoveďou: „Nie, ja potrebujem ten, čo tu bol ráno. Schovala som si do neho všetky trblietky.“  ….“ zaklincovala na záver. To, že to bol jej asi najväčší trapas, aký mohla zažiť nevadí, nás to veľmi milo pobavilo. 😀 😀 😀

 

Zdroj: somzena.sk Foto: pixabay