Modeliek sú plné móla, bilboardy a časopisy. No takých ako je Kanya Sesser je ako šafránu. Táto baba má 23 rokov a už je úspešnou modelkou. Na tom by za normálnych okolností nebolo nič zvláštne, keby…

Keby sa nenarodila bez nôh. Mladá Thajčanka bola ako týždňové bábätko bez nožičiek ponechané na prahu budhistického chrámu. Neskôr ju kvôli jej hendikepu previezli do nemocnice. Aj napriek tomu, že nebola dokonalá, keď mala päť rokov našla novú rodinu. Adoptoval si ju pár z Oregonu. Veľa ľudí by sa v jej situácii ľutovalo a vzdalo, ale Kanya nie. Zaprela sa a rozhodla bojovať s prekážkami.

Vyskúšala rozličné druhy športu, za čo má náš obdiv. Množstvo zdravých ľudí sa vyhovára na to, prečo nemôže športovať. Kanya, ktorá by na to mala naozaj pádny dôvod však vyskúšala rugby, tenis, lyžovanie, potápanie, tenis, turistiku, jazdila na štvorkolke a od desiatich rokov sa preháňa na skateboarde. V športe dosahovala skvelé výsledky a teraz sa dokonca pripravuje na zimnú paralympiádu. Okrem toho, že sa venuje športu, stala sa z nej modelka spodnej bielizne, vďaka čomu si podľa stránky Independent prilepší až o 1000 dolárov na deň.

Napriek tomu, že nemá nohy, berie veci s nadhľadom a aj na svojom profile píše “Žiadne nohy, žiadne obmedzenia”. Pre portál Daily Mail sa mladá modelka vyjadrila, že aj bez nôh sa cíti se*y. A my pred ňou len dávame klobúk dole.

Zdroj/Foto: Instagram, independent

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk