Slovensko je krajina, ktorá len v posledných rokoch objavila “krásu” umelých vylepšení z estetických klinín. Kým svet od tohto trendu pomaly upúšťa a vracia sa k prirodzenosti, čoraz viac našich celebrít vidíme minimálne s vyplnenými perami, upraveným nosom a silikónovými prsiami.

Speváčka Simona Hegerová sa však k radikálnym úpravám uchýliť nechce. Napriek tomu však nedávno navštívila kliniku, kde sa rozhodla podstúpiť triviálnu operáciu, ktorej cieľom bolo vyriešiť drobnú chybičku krásy, s ktorou bojovala už v detstve – odstávajúce uši. To však netušila, aká vlna negativity sa na ňu po tomto zákroku znesie.

A kvôli čomu? “Kvôli plastike uší – PLASTIKE UŠÍ, ktorú dávajú rodičia robiť svojim deťom, keď sú ešte maličké? Ja keď som bola malá, tak neboli na to nadbytočné financie, aby som si to mohla dať spraviť, a preto som si na to NA-ŠET-RI-LA!,” odkazuje Sima hejterom prostredníctvom videa na Instagrame.

So svojimi ušami bola zmierená

Speváčka sa vyjadrila aj ku komentárom, ktoré v kontexte operácie označili jej skladbu Dýchaj za pokryteckú. V tej v roku 2018 Sima oslavovala prirodzenú krásu a zdravé sebavedomie.

“Odkaz skladby Dýchaj nemá absolútne nič spoločné s tým, že som si dala spraviť uši,” bráni sa speváčka, ktorá sa síce v detstve za svoje uši hanbila, a tak nosila len rozpustené vlasy, ale neskôr sa s nimi vraj zmierila. Svedčí o tom fakt, že aj na koncerty či fotenia chodila s úšesmi, ktoré túto chybičku krásy ešte zvýraznili.

Zdravé sebavedomie teda speváčke nechýbalo nikdy a fakt, že sa niektorí ľudia snažia proti nej otočiť jej vlastnú skladbu, vraj svedčí len o tom, že jej hudbu nepochopili. A tiež, že sa chytajú aj slamky, len aby ju mohli, ako sa hovorí, zhejtovať.

“Ale je to úplne zbytočné, pretože to nič nezmení,” odkázala im Sima a na záver pridala odporúčanie, aby sa namiesto šírenia zbytočnej negativity išli radšej prejsť do prírody, keď je vonku konečne tak krásne.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Instagram/simonahegerova | Foto: Instagram/simonahegerova, YouTube/SIMA Official