farma maiga

Súťažiaci v reality šou Farma sa najnovšie budú musieť popasovať s fakt bizarnou úlohou. Oba tímy budú súťažiť o obrovskú odmenu, ktorá by vhod padla najmä účastníkom skupinky chudobných. Ako sa ale so zadaním extrémnej súťaže popasuje moslim Ibrahim Maiga?

 

Na televíznom statku to vrie a nadávky a osočovanie medzi tábormi chudobných a bohatých, nie sú ničím výnimočným. Aj úlohy od produkcie šou sú čoraz viac náročnejšie. Najnovšie farmárov čaká krutá súťaž, ktorá môže zmeniť celý chod statku. Ak v bizarnej súťaži vyhrajú chudobní, automaticky sa z nic stanú bohatí a celebritní účastníci šou tak skončia na slame a bez výdobytkov, ku ktorým mali doteraz prístup.

Pravidlá najnovšej úlohy na Farme sú už na prvý pohľad ozaj náročné. Päťčlenné tímy musia obhrýzť pečené prasa a jeho mäso preniesť v ústach do určených nádob. Vyhladovaní účastníci šou budú mať teda čo robiť, aby nepodľahli pokušeniu pri súťažení si aj zamaškrtiť. Pre Ibrahima Maigu však zadaná úloha bude dvojnásobne ťažkým orieškom.

Nakoľko sa Ibi Maiga už v minulosti hlásal k moslimskej viere, má na Farme o to sťažené podmienky. Od moslimov sa totiž vyžaduje aby sa okrem alkoholu, vyhýbali aj bravčovému mäsu. Maiga tak na Farme už mnohokrát odmietol pokrmy pripravované na bravčovej masti. Ako sa teda popasuje s touto úlohou, kde by mal obhrýzať pečené prasa?

Najnovšia úloha na Farme môže zmeniť všetko

Zdroj: markiza.sk Foto: facebook, reprofoto markiza.sk Video: streamable