borkovec knechtova

Už niekoľko týždňov verejnosť špekuluje o tajnom romániku medzi porotkyňou SuperStar Katarínou Knechtovou a mladučkým súťažiacim Petrom Borkovcom. Na povrch vyšli nové informácie potom, ako sa medializovaný vzťah rozhodli doslova rozpitvať bulvárne expertky z Čiech…

 

Len osemnásťročný Petr sa vyznal zo svojich citov ku krásnej porotkyni pred oboma národmi, na sociálnej sieti. Tu popísal, ako si Katarínu nesmierne váži a čo pre neho speváčka znamená. Nezabudol ani na Knechtovej nádherné oči, ktoré mu zrejme nedajú po nociach spávať.

“Som proste zamilovaný,” tak znelo dojemné vyznanie, ktoré nabralo na obrátkach vzťahu Borkovca ku Knechtovej. Veci však nie sú tak jednoduché, ako by sa na prvý pohľad zdalo. Česká bulvárna expertka Markéta tvrdí, že Petr neberie ohľad na to, aký dopad budú mať vyznania, ktoré Knechtovej adresuje. Je svojský a mladícky nerozvážny.

„Katarína nikdy nepoprela, a dokonca sa vyjadrila, že sa uvidí, ako sa to medzi nimi vyvinie. Ona akoby tým špekuláciám nahráva tými fotkami, tými vyjadreniami. Ja si vlastne myslím (aj podľa toho zdroja, ktorý nejdem menovať), že medzi nimi niečo je,“ dodala na záver Češka s podrezaným jazykom. Ako to sa vzťah známej speváčky s mladým zajačikom vyvinie, ukáže pravdepodobne až čas.

Zdroj: extra.cz Foto: Instagram