Na televíznej farme to začína poriadne vrieť. Konflikt medzi tímom „bohatých“ a „chudobných“ sa vyostruje natoľko, že na statku padajú už aj štipľavé nadávky. Priehrštie krutej kritiky si od nabrúseného súťažiaceho zlízol fitnesák Šmahel (35), aj Robo Mikla (37)! 

 

Súťažiaci zo skupiny chodobných dostali od hospodára Martina za úlohu, pripraviť si ľubovolný program pre pobavenie bohatých. Nemajetným súťažiacim sa ale toto zadanie vôbec nepozdáva. Nepáči sa im, že by mali celebritám robiť „cvičené opičky“. Konflikt sa vyostruje, aj keď skupina bohatých chcela nájsť kompromisné riešenie a navrhovala, aby súťažiaci vymysleli pre pobavenie napríklad spoločnú hru.

Tento nápad ale okamžite zamietla statkárska Barbie, Karin Dvořáková. Tá sa vyjadrila, že zadaná úloha sa jej priči natoľko, že sa jej vôbec nechce zúčastňovať. Fitnesák Martin Šmahel, ktorý prišiel sám prišiel s návrhom, aby úloha bola hlavne o spoločnej zábave si zlízol dokonca aj kruté poníženie. To prišlo z úst Karininho komplica, uštipačného Juraja Solčanského (25).

,,Martin Šmahel, ten hnusný smradľavý gigolo, čo sa tu prezentuje pred ženami ako kvietok na lúke,“ začal čítať z pripravovanej básničky pre bohatých súťažiaci Juraj. ,,Bol som naebaný, no teraz mu to poviem,“ dodal nabrúsený chalanisko. ,,Je tu Robo Mikla, čo tu chodí s bambusom na kokoe a myslí si, že je superhrdina v indiánskom filme,“ pokračoval v náklade Solčanský. Na Farme bude pri prezentácii zadanej úlohy ešte pekne horúco!

Juraj Solčanský dourážal na Farme Šmahela aj Miklu

juraj solcansky

Zdroj: pluska.sk Foto: Facebook