Vo viacerých kuloároch sa šepkalo, že Richard Sulík ostro vybehol na predsedu vlády, kričal, nadával a používal neprimerané vulgarizmy. Minister obrany Jaroslav Naď túto informáciu potvrdil. 

Na stredajšom rokovaní vlády to malo byť mimoridne vyhrotené. ,,Včera si zobral dvojminútový monológ, kde na plné ústa a pred celou vládou kričal na predsedu vlády. Jeho slovník bol plný vulgarizmov. Ani ich nechcem opakovať,” potvrdil Naď. “Kľudne sa na to opýtajte kohokoľvek z členov vlády. To, čo som počul trvalo asi 2 minúty. Bol to nonstop flow nadávok, ktoré išli z kričiaceho Richarda Sulíka a bola tam celá vláda,” pokračuje.

Vyhlasuje, že sa to nestalo prvýkrát. Podľa jeho slov si už pred sprísňovaním opatrení vypočuli, že sú banda diletantov a všetci ministri okrem Sulíka sú neschopní. ,,To, že sme to doteraz neprezradili, to bolo myslené v dobrom, aby sme to nevyťahovali. Ja, počúvajúc to, čo som počúval aj z čias Radičovej vlády, kde vraj tiež nadával a osočoval ľudí, tak teraz robí presne to isté. Robí to na vláde, kde sa to dokonca nahráva. Nezvláda politický tlak a je načase, aby odišiel z vlády,” dodáva minister.

,,Ja som to inak ani nedopočúval, lebo som odišiel. Lebo som si pripadal ako v krčme, kde nejaký opilec vykrikuje. Možno by mal viac počúvať svojich poradcov a počítať s nejakým krokom 2 alebo s krokom 3,” zakončil.

VIDEO:

Foto/Zdroj/Video: YouTube/ ZKH