YouTuberi a diss tracky, to sú dve veci, ktoré by sa naozaj nemali miešať, no aj tak ich už teraz robí pomaly každý. Aj na Slovenskom YouTube tento trend fičí jedna radosť, najnovšie sa však jeden objavil aj od medzinárodne obľúbeného YouTubera! Kto iný sa mohol tohto trendu chytiť lepšie ako samotný kráľ celej stránky – PewDiePie?

Vo svojom diss tracku, ktorý je totálnou komédiou, si robí srandu z indického kanálu T-Series. Spor medzi nimi trvá už pekne dlho, aj keď samotný YouTuber tvrdí, že to celé je humor. T-series, ktorí majú na účte už 65 milónov odberateľov sa nebezpečne blížia k prekonaniu jeho rekordu – 66 miliónov odberateľov.

Na tom by nebolo nič zlé, avšak nejedná sa o kanál, ktorý by vytváral svoj vlastný obsah – ide totižto o hudobnú spoločnosť, ktorú fanúšikovia nazvali indickým Vevom. Na stránke zdieľajú rôzne populárne hity a videá z Indie, na Reddite sa okamžite objavili špekulácie o tom, že si platia falošné účty alebo botov, ktoré im umelo zvyšujú počet odberateľov.

PewDiePie nechce prísť o prvenstvo kvôli nejakej korporátnej stránke, a tak sa rozhodol spraviť tento vtipný videoklip – nie je to však nič pre citlivé uši, hneď v refréne si môžete užiť celkom zaujímavý výber nadávok!

Zdroj/Foto: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.