Spomínate si na deň, keď ste spoznali svojich najlepších priateľov a ako ste sa pritom cítili? Možno ste vedeli, že ste našli spriaznené duše, možno – naopak – vôbec. Pravdepodobne len málokto z nás však okamžite vedel, že ľudia pred nami nám zmenia život od základov.

Keď sa vôbec prvý raz v živote stretli britskí herci Emma Watson, Rupert Grint a Daniel Radcliffe, bolo im jasné, že sa budú vídať pravidelne po dobu mnohých ďalších rokov. Mali totiž stvárniť ikonickú trojicu mladých čarodejníkov Harry Potter, Ron Weasley a Hermiona Grangerová.

Množstvo spoločne stráveného času však nezaručuje žiadne citové puto. Práve naopak – len filmová história je plná príbehov ľudí, ktorí na plátne stvárňovali zamilované dvojice, no v skutočnosti sa nedokázali zniesť.

Najznámejším príkladom sú Rachel McAdams a Ryan Gosling (Zápisník jednej lásky), ktorí spolu síce neskôr 3 roky chodili, no na pľace sa neustále hádali a kričali po sebe. Za zmienku určite stoja aj Patrick Swayze a Jennifer Grey (Hriešny tanec), Johnny Depp a Angelina Jolie (Turista) či Marilyn Monroe a Tony Curtis (Niekto to rád horúce).

Niečo takéto však rozhodne nebolo prípadom už spomenutej trojice, ktorá spolu pri natáčaní filmov o Harrym Potterovi doslova vyrastala. Aby autorka kníh J. K. Rowlingová svetu v dvoch obrázkoch ukázala, ako to bolo v skutočnosti s ich vzťahom, rozhodla sa zverejniť fotografiu z úplne prvého dňa, čo sa Emma, Rupert a Daniel stretli, a porovnať ju s celkom posledným dňom natáčania Harryho Pottera.

Rozdiel – a nielen ten vekový – je úžasný. Rowlingová k záberom napísala malú, no zároveň veľkú životnú pravdu: “V ktoromkoľvek momente môže rozhodnutie, ktoré urobíte, zmeniť smerovanie vášho života naveky. Rozhodnite sa teraz. A rozhodnite sa správne.” 

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Instagram/jkrowling_official | Foto: Instagram/jkrowling_official, Pinterest, Twitter