Seriál Vtáky v tŕní z roku 1983 bol pastvou pre dušu každého romantického srdca. Šlo o príbeh Meggie Clearyovej, dievčaťa z farmy, ktoré očarilo kňaza v podaní Richarda Chamberlaina. Ten má v súčasnosti 87 rokov, a v roku 2010 ukončil celé dekády trvajúce manželstvo s hercom a producentom Martinom Rabbettom.

A čo Meggie? Jej predstaviteľka Rachel Ward (63) bola v časoch natáčania seriálu obrovskou ikonou. Ako to však už niekedy býva, vek ju zmenil na nepoznanie. Kráska, ktorú v roku 1983 zvolili za jednu z TOP 10 najkrajších Američaniek, sa dnes už teší z vnúčat a harmonického života v Austrálii. Zdieľa ho s hereckým kolegom Bryanom Brownom, ktorého si vzala taktiež v pre ňu prelomovom roku 1983.

„Krása a mladosť. A obe som v tej mladosti definitívne premrhala,“ tvrdí o sebe Rachel.

Hoci teda Rachelinu krásu poznamenal zub času, nezdá sa, že by jej na tom záležalo. Z herečky žiari zrelý šarm, spokojnosť a šťastie a po rokoch života by už určite vedela rozprávať o tom, že to všetko je omnoho hodnejšie, než „ideálny“ vzhľad. Stačí sa pozrieť na jej fotografiu s vnúčatkom. No nie je to krajšie, ako všetky „perfektné“ influencerské fotky na Instagrame?

Zdroj: Casprezeny.pluska.sk | Foto: Instagram, Pinterest