Talentovaná a prekrásna speváčka, herečka, módna ikona a vzor mnohých dievčat Selena Gomez si prechádza momentálne ťažkým životným obdobím. Hádky s matkou, rozchod s Justinom Bieberom a média plné jej mena na nej zanechali obrovské stopy. Je práve toto dôvodom jej zmeny vlasov, ktoré by mohli zosobňovať novú etapu v jej živote?

 

Selena bola známa svojou nádhernou, lesklou a dlhou korunou krásy. No speváčka v poslednom čase dosť experimentovala so svojimi vlasmi a šokovala fanúšikov náhlou zmenou farby na blond, či kratším zostrihom.

Tento ošiaľ ju však rýchlo prešiel a nahodila opäť tmavú farbu na akú sme všetci zvyknutí. Dokonca si nechala predĺžiť vlasy, ktoré dotvorila ofinou. Mnohým sa veľmi páčila a pôsobila mladistvejším dojmom, iní boli zásadne proti ofine.

Po nedávnom rozchode z Bieberom sa jej srdce úplne nezacelilo, čo má na svedomí aj jej matka Mandy, ktorá ho nikdy nechcela prijať do rodiny. Svojej dcére tak spôsobila obrovské trápenie, ktoré ukončila rozpadom slávnej JELENY. Sel sa stále spamätáva a po tejto krutej udalosti sa rozhodla začať odznova. Pomohol jej k tomu nový krátky zostrih, ktorým vyrazila dych všetkým fanúšikom. Páčila sa Vám viac ako žena s dlhými vlasmi či s týmto krátkym zostrihom?

 

Najnovšie fotky:

https://www.instagram.com/p/BgXwbj_lENJ/?taken-by=jbselnews

https://www.instagram.com/p/BgWWMjpFZ6q/?taken-by=jbselnews

Zdroj/Foto: Instagram, pinterest.com