O krásny efekt nad mestom Los Angeles sa zaslúžila raketa s názvom Falcon 9 od SpaceX, a bolo to divadlo, ktoré naozaj len tak nevidíme. Po jej štarte sa na oblohe objavil takýto jav, ktorý farbami pripomína polárnu žiaru a je doslova nádherný!

Komentáre k udalosti hovoria sami za seba, používeteľ ReachingPositivity na Reddite si napríklad pri poslednom štarte rakety naozaj myslel, že ide o mimozemšťanov. Krásny jav hrá farbami a skutočne ponúka jedinečný zážitok – predsalen to znamená, že ďalšia objavovateľská raketa práve mieri do vesmíru. Niektorí však vo fotografii objavili aj niečo oveľa negatívnejšie – stačí ak sa na fotku pozriete zo šikma, a okamžite začne pripomínať lebku!

View post on imgur.com

Na pristánie sa pozeral aj fotograf Joaquin Baldwin, ktorý sledoval celý štart asi 40 míľ od základne. Nachádzal sa totižto na vrcholku Santa Ynez, a o celom výjave sa vyjadril, že podľa neho bol veľkolepý, a po štarte a zdvihnutí hmly sa celá obloha rozsvietila na červeno. Podľa neho to vyzeralo ako pohľad na vesmírnu nebulu, ktorá sa svojimi žiarivými očami pozerá späť na Zem. Nižšie si môžete pozrieť rôzne fotografie celej udalosti, a tiež aj zrýchlené video.

Zdroj/Foto: space.com, facebook.com, twitter.com, instagram.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.