Eva Zelníková patrila medzi najvýraznejšie tváre reality šou “Farma 9”. Diváci si ju všimli najmä kvôli jej perfektnému vzhľadu a neskôr kvôli farmárovi Stanovi, s ktorým boli viac než kamaráti! Po jej vypadnutí sa mnohí pýtajú ako to so Stanom dopadlo? Dala sa s ním kráska do kopy alebo ostala s priateľom? Jednému z nich venovala krásne vyznanie lásky!

 

Počas účinkovania oboch na Farme sa zdalo, že sa medzi nimi vytvára obrovské puto. Stano mal pre Evu slabosť a ona k nemu tiež cítila náklonnosť, boli si ozaj blízky. Sľubovali si, že po vypadnutí sa budú naďalej stretávať, no jej priateľovi Martinovi sa táto predstava veľmi nezdala.

S Martinom si všetko vysvetlili a dali si ešte šancu. Na začiatku to medzi nimi nebolo také, ako predtým, kvôli tomu, čo sa odohralo v šou. Momentálne si budujú nový vzťah a zdá sa, že si k sebe našli opäť cestu. Formou Instagramu mu Eva venovala krásne vyznanie lásky!

 

Zdroj/Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

RurinkaP.
Som veľmi extravagantný typ ženy, rada vynikám z davu. Mojou vášňou je móda, hudba, cestovanie, rada obdivujem nádhery, ktoré nám svet ponúka. Milujem Španielsko a všetko, čo je s ním spojené :*