Rebeka Hlavatá, Mário Rigó a Beáta Rusnáková boli na Farme 11 tak kontroverznými osobnosťami, že na nich diváci „nakladajú“ ešte aj týždne po skončení reality šou. Oni však už vyzerajú, že si na to celkom zvykli… V druhej časti reakcií na hejty si pritom vypočuli urážky, ktoré ťali priamo do živého!

Kým dievčatám vyčítali diváci Farmy najmä prílišné sebavedomie, vzhľad či zákerné správanie, u Mária ide o niečo celkom iné. V prvej časti čítania negatívnych komentárov si musel vypočuť narážky na svoju s*xuálnu orientáciu, teraz zas názor, že je pre svoju dcérku otrasným otcovským vzorom.

„Uvedomil si si, aký má tvoja dcéra doma vlastne vzor? Veď ani nemôže vedieť, čo si zač. Chodíš sa zabávať na chaty s 20-ročnými ľuďmi a je jasné, že si sám v sebe úplne stratený. Ideš jej neskutočným príkladom, že sa vôbec nehanbíš,“ vytkla nechtovému dizajnérovi diváčka, na čo ten sprvoti zareagoval celkom pokojne.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

„Po prvé, nemám 50 rokov. Moja dcéra, keď je so mnou, tak nechodím na žúrky a na chaty a keď niekam idem, tak je u svojej mamy a stará sa o ňu jej mama – tak isto ako ja. A má aj prababku aj babku, takže nie som taký debil. A som jej vzorom. A ľúbi ma, aj ja ju. A to je všetko,“ odpovedal pragmaticky, napokon však neodolal príležitosti to diváčke vrátiť.

„A teba do toho nič! Hlavné je to, že nemáš deti a ani nebudeš mať, lebo si taká škaredá,“ zakončil reakciu za sprievodu smiechu kamarátok Rebeky a Beáty.

Všetky reakcie si môžete pozrieť
>>>TU<<< (od 8:20)!

Zdroj: TV Markíza | Foto: Instagram/m.ari_o, TV Markíza