Všetci ľudia sú si rovní. Túto vetu, ktorej dômyselný spisovateľ George Orwell prisúdil slávny dovetok „ale niektorí sú si rovnejší“, ste už určite počuli a právom si o nej pomysleli, že nie je celkom presná. Paradoxom však je, že čo sme doteraz nedokázali sami, robí za nás smrtiaci vírus. Aspoň podľa legendárnej speváčky Madonny, ktorá neváhala tento názor nielen vysloviť – ona ho ukázala!

„O COVID-19 viem jedno. Je mu jedno, aký si bohatý, slávny, vtipný či múdry si. Nezáleží mu na tom, kde žiješ, koľko máš rokov alebo akými skvelými zážitkami sa môžeš pochváliť. Je to niečo, čo z nás dokonale zrovnoprávňuje,“ hovorí Madonna v emotívnom videu a v jej očiach je vidno, že to myslí smrteľne vážne. Dokonca že má strach.

Aby podčiarkla svoje posolstvo, vyzliekla sa úplne donaha. Koniec koncov, v očiach koronavírusu sme všetci len hostitelia. Nerobí medzi nami rozdiely.

„Je na ňom krásne, že sme si preňho v mnohých smeroch všetci rovní. A je na ňom strašné, že sme si preňho v mnohých veciach všetci rovní…,“ pokračuje 61-ročná speváčka, ktoré svoj krátky, no silný prejav zakončuje hrozivými slovami: „Sme všetci na jednej lodi. Ak pôjde ku dnu, pôjdeme ku dnu všetci spolu s ňou. Spoločne.“

Odkaz speváčky Madonny si môžete pozrieť >>>TU<<<

Zdroj: Metro.co.uk | Foto: Instagram/madonna