farma novi sutaziaci

Na televíznom statku sa zaviedli nové, nečakané pravidlá. Rozdelenie na chudobných a bohatých farmárov sa tak definitívne stalo minulosťou. Produkcia Farmy ale brutálne pritvrdila a tak medzi starých súťažiacich prichádzajú aj úplne nové posily!

 

V ostatných sériách reality šou Farma sa stalo už doslova pravidlom, že medzi stálych súťažiacich sa zaradili aj nové tváre. Nebude tomu inak ani teraz, v jubilejnej desiatej sérii divácky populárnej relácie. Starých farmárov tak prebudilo do skorého rána zavíjanie sirény a hospodár s netradičným nákladom na traktorovej vlečke.

Keďže ani jeden z farmárov týždňa zatiaľ nezískal maximum mincí za plnenie úloh a súťažiacim sa nepodarilo chytiť ani jednu rybu, na statok sa uvalil trest. Hospodár Martin Bagár tak priviezol na Farmu nové posily. Do hry tak vstúpia úplne nové tváre.

farma novi sutaziaci

farma novi sutaziaci

Novými obyvateľmi Farmy sa tak stanú tri mladé ženy – Lívia, Dajana a Daniela a chalan s menom Filip. „Starí“ farmári sa budú musieť stretnúť s nováčikmi v súboji a skupina, ktorá prehrá bude čeliť ohrozeniu, nakoľko sa z nej budú vyberať sluhovia. Ako to celé dopadne, sa dozviete v najnovšom diely reality šou Farma.

Noví súťažiaci a ich príchod na Farmu

Zdroj: markiza.sk Foto: Facebook Video: streamable