Čo sa týka ženskej nahoty, zažíva náš šoubiznis skutočne zaujímavé obdobie. Všetko to pritom začalo údajne fejkovým videom pre dospelých s podobizňami Andrey Verešovej a jej manžela Daniela Volopicha, po ktorom si do modelky verejne rypla jej česká rivalka Simona Krainová.

Toto konanie nezostalo bez odozvy, a to nielen od samotnej Verešovej, ktorá v súčasnosti vedie s Krainovou mediálnu vojnu, ale ani od ďalšej modelky Silvie Kucherenko. Ako odpoveď na počínanie svojich kolegýň nedávno zverejnila vlastné decentné akty s komentárom, že síce nie je proti jemne odhaleným fotografiám, avšak „musia byť nafotené vkusne a top fotografom“. 

Napriek tomu, že Silvia už niekoľko svojich polonahých záberov zverejnila, jej telo má svoju cenu – a tá je veľmi konkrétna! „Pred xy rokmi som dostala ponuku od pánskeho časopisu fotiť. Vtedy to bolo za 600-tisíc korún. Odmietla som. Nevyzliekam sa, keď ma to nemotivuje!,“ vyjadrila sa Kucherenko v komentári zachytenom Pluskou a jedným dychom aj dodala, čo presne tým myslí.

Mojou motiváciou je suma, ktorú som napísala dávnejšie a napíšem to zas a znova 100-tisíc eur, ani o cent menej! To znamená, keď mi ju neponúknu, nebudem sa vyzliekať a s radosťou ostanem radšej oblečená. Predsa je to pohodlnejšie ako pred svetom sa ukázať úplne nahá,“ nechala sa počuť modelka.

Po zverejnení článku v Pluske ho Kucherenko zdieľala, doplnila však to, čo považuje za najdôležitejšie: „Ale pointa je, že mne sa vyzliekať nechce. Tak neviem, či tú sumu nezdvihnem na 200-tisíc eur…“ 

Jednu z jej najodhalenejších FOTO nájdete >>>TU<<<!

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/official_silviakucherenko