Afrika… „Čierny“ kontinent, ktorý je cestovateľským snom mnohých ľudí. Aj Zuzana Plačková ho túžila vidieť tak veľmi, že bola ochotná pretrpieť množstvo klasických aj menej klasických travel starostí – napríklad výrazné obmedzenia kvôli pandémii COVID-19 či hrôzostrašne vyzerajúcu pokožku „pobozkajú“ zanzibarským slniečkom.

Po zážitkoch, o ktoré ju Afrika obohatila, však influencerka nenachádza slov. „Moja slovná zásoba nie že by bola nejak veľmi veľká, ale tu v Afrike sa ešte zmenšila na slová ako ‚dokonalé‘ alebo ‚nemám slov‘ či ‚neskutočné‘. Proste takáto Afrika je a preto konečne môžem povedať, že som si našla svoje obľúbené miesto na svete,“ tvrdí Plačková, ktorá obdivuje nielen krajinu, ale predovšetkým povahu a pohostinnosť miestnych.

Vzhľadom na to, že pár týždňov na cestách jej očividne zmenilo život, ani neľutuje, o koľko je jej peňaženka teraz chudobnejšia. „Cenu nepoviem, lebo je to moja najdrahšia dovolenka. Je to niekoľko desiatok tisíc eur,“ priznala influencerka, ktorá vraj nešetrila ani na sprepitnom. Obzvlášť vraj bola štedrá preto, že vedela, že Afričania peniaze navyše neminú „na blbosti“.

 

„Ty máš najmenej čo vravieť…!“

Do diskusie o dovolenke, ktorá vznikla pod Plačkovej fotografiami, sa v istom momente rozhodol zapliesť aj Zuzanin manžel René. Vyjadril svoj názor, že je vždy lepšie obetovať peniaze, než „mrznúť vonku na test“, čím zrejme narážal na súčasné skríningové peripetie Slovákov. Tento otvorený výsmech mu jedna z Plačkovej fanyniek nedarovala.

„Ty máš najmenej čo vravieť. Keby si nemal Zuzku, tak aj ty stojíš vonku a čakáš na test, aby si mohol ísť do roboty. Tak nebuď povýšenecký, keď za všetko môžeš ďakovať svojej manželke. Zamysli sa nad sebou,“ odporučila Renému Strauzsovi žena, ktorej komentár sa však až do uzávierky článku nedočkal odpovede od Plačkovej ani od jeho adresáta.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

PLNOŠTÍHLA? Internetom kolujú “skutočné” FOTKY Plačkovej: Záhadná REAKCIA!

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova