Posielanie nahotiniek je v dnešnej dobe tak rozšírené, že môžeme len čakať, kedy sa to objaví na olympiáde ako relevantná športová súťaž o tom, kto ich získa viac. Chalanisko z nasledujúceho príbehu ale zrovna dobre nepochodil!

 

Dievča, ktoré si na Twitteri hovorí Saucy Natt, začiatkom roka zverejnilo screen z konverzácie, kedy si od nej nadržaný chalanisko pýtal nahé fotečky. Dievčina ho nechcela hneď odfajčiť a s chlap(c)om sa kruto pohrala. Bruneta ho totiž falošne navnadila, keď týkovi trikrát blikla správa v znení: Príloha 1 obrázok.

Na štvrtý pokus to už chalan vzdal a smutne skonštatoval, že jej fotku nevidí, pretože má asi niečo s mobilom. Nadržaný dobráčisko ale netušil, že správy predtým neobsahovali žiadnu prílohu, to len dievčina takto schválne napísala a poslala mu tento text, aby ho zmiatla. Jej geniálny nápad ako vybabrať s otravnými mužmi túžiacimi po nahotinkách, sa okamžite stal obrovským hitom internetu.

Zdroj/Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tommy
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D