Aj napriek tomu, že správy o mozgovej smrti dnes generálny prokurátor Žilinka dementoval, pred pár minútami sa na facebookovej stránke generála Milana Lučanského objavil post, ktorý potvrdil jeho úmrtie.

Generál Milan Lučanský podľahol vážnym zraneniam po pokuse o samovraždu v cele kolúznej väzby. Pred niekoľkými týždňami sa sám prihlásil na polícii, vrátil sa z dovolenky v Chorvátsku a chcel s orgánmi činnými v trestnom konaní spolupracovať.

“S hlbokým žiaľom vám oznamujeme, že dnes nás navždy opustil náš milujúci manžel, otec a syn generál Milan Lučanský. Žiadne slová nedokážu vyjadriť smútok, ktorý prežívame za tak veľkým človekom, akým bol,” píše na Facebooku smútiaca rodina.

Fedor Flašík prišiel s informáciou, že poranenia mu mali spôsobiť väzenskí bachari, určité pochybnosti o jeho držaní a nestýkaním sa s rodinou a advokátom vyjadril aj bývalý minister vnútra Robert Kaliňák.  Ešte včera sa k incidentu vyjadril aj samotný premiér Igor Matovič a svoje si o tom myslí aj Robert Fico, ktorý považuje za správny krok vyhnanie terajšieho premiéra. 

Zdroj/Foto: Facebook/ Milan Lučanský