Chlapi sú od prírody veľmi jednoduchí jedinci. Stačí zopár správnych trikov a baby im ležia pri nohách. Niektorí to však robia tak okato a “neprofesionálne”, že aj tá najväčšia sympatia sa razom zmení na odpor.

Jasné, ženy chcú pozornosť, chcú byť balené, chcú byť stredobodom nášho vesmíru. Väčšina chlapov presne vie, čo robiť, niektorí z nich ale potrebujú trocha poradiť. Ktoré baliace finty patria medzi tie najotravnejšie!

Popieranie všetkého

Veľa mužov tvrdí, že zaručenou technikou je negovanie všetkého, čo žena povie. Vraj má potom zneistieť a okamžite prejaví záujem. WTF? Väčšinou to dopadne najhoršie, ako sa len dá.

Sledovačka

Je prirodzené, že ak sa vám niekto páči, vyvíjate aktivitu, ktorou sa ju snažíte zbaliť. Ak je toho ale priveľa, začína to byť troška psycho. Stalkerov predsa nikto nechce!

Treba vedieť, kedy DOSŤ

Najhoršie sú tie typy chlapov, ktorí sú otravní stále viac. Aj napriek jasným signálom nezáujmu pokračujú ďalej, vypisujú, vyvolávajú a posielajú darčeky. Vtedy treba vedieť, kedy je to snaha a kedy trápne otravovanie.

Sebavedomie? OK. Samochvála? FUJ

Oslniť ženu je náročné, to uznávame, no len tí najodvážnejší sa dokážu chváliť sami sebou. Hovoriť stále len o sebe, o svojom super plate v zahraničí, o motorke, o tréningu, o množstve zamilovaných kamarátiek… Nie, to nie je tá správna cesta.

Drahé darčeky

Väčšina žien si dnes už nepotrpí na drahé dary, platenie drinkov či dočasné vydržiavanie. Ak chcete skutočný vzťah, nechajte peniaze na účte a nechváľte sa nimi, uvidíte, ako sa dotyčná zachová. Ak za to naozaj stojí, pozve vás na drink aj ona 🙂

Plačom dosiahnete akurát tak ľútosť

Každý chceme mať pri sebe tú druhú polovičku, avšak vyžadovať si ju plačom, to nezaberá. Ak sa budete príliš ľutovať a hovoriť, aký ste sám a ako niekoho potrebujete, ako vás nikto nemá rád a ako sa cítite osamelý. EE, to nepôjde.

Prosíkanie

Rande a pozornosť baby nezískate ani tak, že ju o to budete okato prosiť. Áno, slušné správanie je vhodné, poprosiť a poďakovať sa patrí, avšak nie vyprosovať ako malé dieťa, ktoré veľmi chce zmrzlinu.

Foto: giphy.com | Zdroj: anewmode.com