20-ročná Megan Steffen sa rozhodla, že tento rok nebude obdarovávať klasickými darčekmi, ktoré zoženiete v obchodoch. Svojej sestre Emily dala niečo, čo o 4 roky staršia kráska naozaj nečakala. Toto by ju nenapadlo ani vo sne. 

Emily už dlhšiu dobu hľadala svoju životnú lásku, no bezvýsledne. Megan chcela sestre pomôcť a začala pracovať na úžasnom projekte. Pre Emily založila účet na Tinderi a našla 85 mužov, ktorí by sa mohli jej sestre páčiť. Emily samozrejme o ničom netušila.

Neskôr toto číslo skresala na 39 a o každom z nich urobila prezentáciu a Emily tak nemusela vynaložiť žiadnu námahu, iba ukázať na toho, kto sa jej páči najviac. Megan celý príbeh zverejnila na Twitteri a pod príspevkom sa okamžite rozpútala diskusia. Mnohí obdivujú jej odhodlanie a ochotu pomôcť, no iným to pripadá ako hrubé narúšanie súkromia.

Nevieme, či si sestra z 39 fešákov vybrala toho pravého, no tento vianočný darček sa stal okamžite hitom internetu. Čo si o tom myslíte vy?

Zdroj/Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Dox
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojom najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.