Určite ste sa už počas svojho života stretli s chrumkavou mamičkou, ktorá by stála za hriech, no dá sa to isté povedať aj o príslušníčke staršej generácie? Ak vám táto idea hraničí s úchylkou, pripravte sa zmeniť názor! Zaručujeme, že vás pohľad na túto vymakanú kočku vzpruží!

 

Carrie Hilton má 36 rokov a začiatkom tohto roka sa jej narodilo prvé vnúča – tým pádom sa z krásky stala plnohodnotná babička. Sama seba hrdo vyhlásila za najs*xy babku na svete a titul si rozhodne zaslúži. Okrem tvrého tréningu a prísneho stravovania, ktoré jej zabezpečeli ukážkové telo, si táto mladá-stará mama dopomohla aj lekárskou cestou. Drobné vylepšenia ako botox, operácia prsníkov, bielenie zubov alebo predĺženie vlasov prispeli k jej vysnívanému zovňajšku, ktorým sa rada pochváli.

Na jej Instagrame si môžete pozrieť poriadne pikantné zábery na Carrine zvodné krivky. Svojich fanúšikov dráždi fotografiami hore-dole bez a tak niet divu, že sú z nej muži na celom svete úplne paf. Veď posúďte sami a dávajte pozor, aby ste sa náhodou nezaľúbili. 😉

carrie hilton carrie hilton carrie hilton carrie hilton

carrie hilton

Zdroj|Foto: Instagram, Facebook