Bellator ako jedna z najväčších organizácií bojového športu na svete a druhá najväčšia v Spojených štátoch, sa môže pýšiť, že pod jeho záštitou vystúpi krásna zápasníčka Diana Avsaragová pochádzajúca z Ruska.

V jednom z turnajov, na ktorom sa v hlavnom zápase galavečera predstaví Ryan Bader (27-6) proti Lyotovi Machidovi (26-10), sa vo svojom treťom profizápase kariéry ukáže práve spomínaná Diana. Po dvoch víťazstvách bude v Bellatore debutovať proti Tare Graff, ktorá má na konte z posledných troch zápasov dve prehry.

Avsaragová má aktuálne na svojom Instagrame viac ako 150-tisíc sledovateľov, ktorí obdivujú jej dokonalé fotky. Je viac než pravdepodobné, že po jej prvom vystúpení v Bellatore sa tie čísla výrazne zvýšia.

Mnohí ju považujú za modelku a od mužov dostáva pravidelne žiadosti o sobáš. Diana sa cíti viac ako zápasníčka, ktorej profesia, žiaľ, nie je tak obľúbená ako u mužov. „Neviem, prečo ženy v MMA nie sú až také populárne ako muži. Ženy sú omnoho agresívnejšie. Možno to ľudí až tak nezaujíma,“ konštatovala bojovníčka pre ruský portál Metaratings.

Zdroj: sportky.zoznam.sk | Foto: Instagram/pantera_57_