Yael Shelbia má len 19 rokov, ale jej krásu obdivujú po celom svete. Kráska z Izraela, kde sa nevenuje len modelingu, vie ale poriadne prekvapiť. Prehliadkové mólo vymieňa za povinnú vojenskú službu v izraelských vzdušných silách.

V modelingovej oblasti ma mladá slečna už viaceré skúsenosti. Jej tvár by ste spoznali z línie líčenia KKW Beauty od známej Kim Kardashian a taktiež spolupracovala v kampaniach pre izraelskú odevnú spoločnosť Renuar. Mladá Izraelčanka si po skúsenosti s viacerými kampaniami nazbierala takmer milión fanúšikov na Instagrame. Po tomto poslednom úspechu ich bude mať zaručene viac. „Nikdy som nebola na prvom mieste, je to pekné,“ povedala víťazka Yael Shelbia.

Organizácia TC Candler každoročne vytvára zoznam 100 najkrajších tvárí sveta. Pozostáva z najkrajších tvári celebrít ako aj neznámych žien, pretože rozhodujúca je len krása, nie sláva. „Na rozdiel od väčšiny iných každoročných hodnotení krásy, zoznam nie je súťažou popularity a rozhodne sa netýka konkrétnych krajín,“ uvádza TC Candler.

Zdroj: Independent criticsTimes of Israel Foto: Instagram/yaelshelbia