Známy komik Fero, na sociálnych sieťach známy aj pod prezývkami Fero Joke či Frankie Koso, si na hviezdnom nebi slovenského šoubiznisu začína budovať celkom slušné meno. Pomaly, ale isto doháňa v popularite svoju najlepšiu kamarátku Evelyn Kramerovú, s ktorou počas karantény vyvádzajú rôzne žartíky. Najnovšie sa Fero rozhodol vziať si na mušku Daru Rolins. Jej „českej verzii“ v karanténe naložil ako nikto!

Speváčka Dara Rolins má pomerne slušnú fanúšikovskú základňu, treba však podotknúť, že na miske váh by ju hravo vyvážili rady jej odporcov. Predovšetkým tí si prídu na svoje, keď uvidia Ferovo najnovšie video, v ktorom si otvorene strieľa nielen z Darinho mizerného českého prízvuku a preafektovaného vystupovania, ale tiež z jej estetických zákrokov.

Slovenská diva žijúca v Prahe pravidelne kŕmi fanúšikov svojimi „spontánnymi“ fotografiami z karantény, ktoré síce majú od reality poriadne ďaleko, za to sú však vďačným námetom paródií komikov ako je Fero. Ten si týmto počinom nepochybne získa poriadne veľa priaznivcov, ktorých štýl Dary Rolins – najmä po jej početných trapasoch – už naozaj „nebaví“.

Ferova paródia na karanténu Dary Rolins:

Zdroj: Instagram/fero_joke | Foto: Instagram/dararolins_vermi, fero_joke