Jeden z najznámejších a najkultovejších sitkomov všetkých čias je určite seriál Priatelia, v anglickom origináli Friends. Nedávno ho čitatelia na portáli Ranker dokonca označili za najlepší sitkom všetkých čias. Jeden detail si ale doteraz nikto neuvedomil!

 

Krátko po tom, ako bol seriál Priatelia fanúšikmi zvolený za najlepší sitkom všetkých čias, na viacerých stránkach sa objavil “detail” zo seriálu, ktorý si doteraz určite nevšimol nikto z vás. Ide o veľkú chybu alebo dobre premyslený ťah? Názory priaznivcov sa v tomto diametrálne líšia.

Scénka z videa nižšie pochádza z jednej z prvých častí úplne prvej série Priateľov. Phoebe, ktorú stvárnila Lisa Kudrow, sa v kuchyni rozpráva s Rachel (Jennier Aniston). Hneď v ďalšom zábere už ale popíja nejaký nápoj z hrnčeka na gauči.

V posledných hodinách sa medzi fanúšikmi rozprúdila vášnivá debata. Išlo len o banálnu chybu tvorcov alebo naopak to bolo zámerom, aby bola poukázaná mystickosť Phoebe, ktorá ju sprevádzala počas celého seriálu? Ku ktorej verzii sa prikláňate vy?

Zdroj/Foto: Twitter, youtube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tommy
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D