zverokruh

Podľa zaujímavého prieskumu spoločnosti Lovehoney, množstvo partnerských dvojíc zaujíma v akom znamení sa narodili a teda či sa k sebe budú hodiť. Porozumenie totiž nie je dôležité len vo vzťahových problémoch ako takých, ale napríklad aj v posteli. A toto sú tí najlepší milenci podľa zverokruhu!

 

Každého piateho človeka vraj zaujíma, v akom znamení sa narodil jeho partner. Mesiac narodenia vám môže napovedať nie len čo to o povahe vášho partnera, tento údaj môže dokonca prezradiť viac aj o užívaní si posteľných radovánok. Ktoré znamenia teda patria k najlepším milencom?

Baran

Barani majú radi maznanie a dlhú predohru. Najviac by ich zarmútilo, keby ich partner rozkoš predstieral. Ľudia narodení v tomto znamení si nepotrpia na erotické hry, napriek tomu sú so svojim intímnym životom veľmi spokojní.

Býk

Býci sú v posteli nesmierne vášniví milenci, tvrdohlavo si presadzujú svoje aj v intímnom živote. Nemajú radi “rýchlovky” a radi si na zblíženie s partnerom vyhradia dostatok času. V ich výbave by ste našli najviac hračiek pre dospelých, zo všetkých znamení vôbec.

Blíženci

Pre ľudí v tomto znamení je intimita hlavne o zábave. Nie je preto ničím výnimočným, ak sa z ich spálne ozýva smiech. Radi experimentujú, no aby sa oddali pomeru, potrebujú sa cítiť milovaní. Mnohí blíženci vyskúšali už aj praktiku priväzovania partnera.

Rak

Raci prejavujú svoju citlivosť aj v posteli. Sú vôbec najcitlivejší milenci zo všetkých znamení. Vo vzťahu je pre nich absolútnou samozrejmosťou byť verní. Emócie sú tu na prvom mieste. Predtým ako sa oddajú posteľným rozkošiam, potrebujú pevný vzťah.

Lev

Levy milujú byť stredobodom všetkej pozornosti svojho partnera. A to pre nich platí aj v láske a pri milovaní. Toto znamenie si nesmierne užíva lichôtky. Ak ich intímny život s partnerom neuspokojuje, takýto vzťah veľmi rýchlo ukončia.

Panna

Panny túžia vždy po dokonalosti, výnimkou nie je ani ich intímny život. Sú snaživými milencami a za každú cenu chcú partnera uspokojiť. Mnohokrát sa popália na tom, že pri akte zabúdajú na pôžitok. Prekvapenia v posteli doslova neznášajú.

Váhy

Váhy sú v posteli pohodové a kreatívne. Užívajú si nielen splynutie s partnerom, ale tiež samotné zvádzanie. Intímnu sféru vnímajú prirodzene a nenútene ako samozrejmú súčasť svojho partnerského života. Nečudo, že váhy patria k najlepším milencom vôbec.

 

Škorpión

Toto znamenie je vášnivým, no emocionálnym milencom. Pôžitok je pre škorpióna jedným z hlavným pilierov života a tak si bytie bez posteľných radovánok ani nevie predstaviť. Škorpióni však často bojujú s prehnanou žiarlivosťou. Intimitou sú ľudia narodení v tomto znamení, doslova posadnutí.

Strelec

Strelci neznášajú stereotyp v živote, rovnako aj v posteli. Sú energickí a rýchlovky pre nich nie sú tabu. Zvádzanie strelca je dosť komplikované, nakoľko sa toto znamenie prejavuje aj veľkou tvrdohlavosťou. Na posteľné experimenty sú však strelci ako stvorení.

Kozorožec

Patrí medzi znamenia, ktoré si intímne splynutie dokážu užiť naplno. V živote majú potrebu všetko plánovať, no to sa netýka ich postele. Tu radi skúšajú nové a nečakané. Kozorožci sú znamením, ktoré je so svojim intímnym životom najspokojnejšie. To sa odzrkadľuje aj na ich postoji k partnerovi a preto sa kozorožci radia medzi najlepších milencov vôbec.

Vodnár

Vodnári sú nepredvídateľnými a veľmi vzrušujúcimi milencami. Majú bohaté intímne skúsenosti, no dokážu byť aj vernými partnermi. Vodnári sa nebránia používaniu hračiek pre dospelých, no radi si to užijú aj na nezvyčajných miestach. S vodnárom v posteli sa fantázii medze nekladú.

Ryby

Ryby sú jemnými a citlivými milencami. Vlastné potešenie kľudne osudnú na druhú koľaj. Napriek tomu majú v živote mnoho intímnych partnerov a styk si dopriavajú v hodnej miere. Ryby si potrpia na vizuálnu stimuláciu, obľubujú príjemné prostredie na akt, či nádherné spodné prádlo.

Zdroj: The Huffington Post, pluska.sk Foto: pixabay

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.