Nate Diaz – 33 ročná legenda UFC, samotný Mike Tyson o ňom kedysi povedal, že je tým vôbec najnebezpečnejším bojovníkom na svete. Diaz sa po viac ako dvojročnej pauze mieni vrátiť do oktagonu a fanúšikovia sú doslova vo vytržení!

 

S kým bude pekelne nebezpečný Nate Diaz zápasiť? Postaví sa do klietky proti McGregorovi, ktorý ho výhrou na body pred dvoma rokmi poslal do dôchodku alebo sa pokúsi vziať titul Khabibovi Nurmagomedovovi?!

Diaz a McGregor sa spolu stretli v oktagone už dvakrát, pričom každý si na konto pripísal jedno víťazstvo. Fanúšikovia by teda nepochybne radi videli ešte jeden fight, ktorý by bol akýmsi vyvrcholením trilógie, no Diaz má v tejto veci jasno – Nezaujíma ma nejaká trilógia, už som mu raz zadok nakopal. Nech sa bije s kým chce, je mi to jedno!

Na otázku či by sa rád stretol tvárou-tvár so súčasným šampiónom Nurmagomedovom, ktorý ako malý trénoval s medveďmi odpovedal rovnako jasne – Nebudem zápasiť s tak nudným zápasníkom. Už som ho raz prefackal na ulici a nič s tým neurobil. Následne sa ma snažil dostať spoločne so svojimi priateľmi, no dal som dole aj ich. Sú to slečinky!

Prečítajte si tiež:

Nurmagomedov sa vyhráža, že roztrhá zmluvu s UFC: 2 milióny za výhru si vraj môžu…

Napriek týmto pomerne jednoznačným vyjadreniam však fanúškovia nemusia zúfať. UFC je jednoducho jeden veľký biznis a každý zápas treba vyhajpovať do najvyššej, možnej miery… V tejto chíli je však isté len to, že Nate Diaz sa do klietky vráti 3 novembra pričom jeho súperom bude 29 ročný Američan, Dustin Poirier s bilanciou 25 výhier a 4 prehry.

Nate Diaz vs. Conor McGrego – oba zápasy:

Nate Diaz návrat do UFC:

Nate Diaz návrat do UFC
Nate Diaz návrat do UFC
Nate Diaz návrat do UFC
Nate Diaz návrat do UFC
Nate Diaz návrat do UFC
Nate Diaz návrat do UFC

Zdroj/Foto: Instagram, Twitter, youtube