Túžite po vyjavených pohľadoch, štipke provokácie, no tiež po pochválení sa výsledkami tvrdej driny v posilňovni? Potom budú plavky, aké nosí modelka a herečka Emily Ratajkowski niečo pre vás. Nielenže totiž poriadne šetria látkou, no rozhodne sa nemusíte obávať, že na vás budú vyzerať neprimerane “malé” – tento efekt je totiž viac než želaný!

Kráska Emily Ratajkowski, ktorú si môžeme pamätať ako mladú milenku Bena Afflecka vo filme Stratené dievča či ako poddajnú dievčinu z klipu k letnej piesni Blurred Lines, sa za svoje telo rozhodne nemusí hanbiť. Okrem toho, že predvádza na mólach a hrá vo filmoch totiž aj veľa cvičí. A aby to ukázala, rozhodla sa pod záštitou módnej značky Inamorata navrhnúť vlastný typ plaviek.

Bikiny, ktoré sú jej dielom, rozhodne látkou neplytvajú. Radšej, ako by mali vyrobiť väčšie podprsenky alebo nohavičky, ju totiž minú na tenučký pásik okolo pása. Čo poviete, trúfli by ste si v niečom podobnom vyjsť na pláž či kúpalisko? Chce to rozhodne poriadnu dávku odvahy – a tiež minimum pohybu, aby z nich niečo nevykĺzlo… Táto kreácia je teda skôr určená na opatrnú prechádzku okolo bazéna, než na plážový vojejbal. Aj keď…

Fotografie Emily v jej plavkách nájdete TU!

Zdroj/Foto: Instagram/emrata, YouTube/Robin Thicke