Blížiace sa vianočné sviatky využívajú celebrity, ktoré sú rovnako ako my ostatní zavreté pred svetom doma, rôznymi spôsobmi. Plačková vyjedá koláče, Vinczeovci sa spamätávajú z koronavírusu, rodina Vrbovských si zas užíva “gýčové” predvianočné prípravy. A čo Evelyn? Keď ju fanúšikovia uvideli vyobliekanú v ružových šatách pred ozdobeným stromčekom, takmer onemeli!

Krása alebo gýč? Názory na to, čo je pekné a čo už totálne cez čiaru, sa líšia od človeka k človeku. Komentáre na to, čo si na seba obliekla komička Evelyn, sa však zhodli v jednom – že je to poriadny výstrelok!

“No ale Evička, to naozaj nie. To je ozaj len pre Daru alebo Ferka Joka,” myslí si jedna z komentujúcich, ktorej sa výrazne ružové šaty veľmi nepáčia, pričom mnohí ďalší s ňou súhlasia. “Ty kokos… Tie šaty ani zadarmo!,” tvrdí ďalšia Slovenka.

Evelyn však už mnohokrát dokázala, že chce byť v prvom rade “svoja” a nedbá na negatívne poznámky – dvojnásobne nie vtedy, keď sa jej niečo skrátka páči. A tak si z komentárov o tom, že vyzerá ako salónka, prípadne že jej chýba už len zlatá hviezda, zrejme nebude robiť ťažkú hlavu.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Instagram/evelynjefresh | Foto: Facebook/Evelyn