Svadobná show, ktorá spája osamelé srdcia, pohltila takmer celé Slovensko. Stále nevieme, ktorý pár spolu zostane aj po skončení mesačného experimentu v spoločnej domácnosti, no s určitosťou vieme povedať, že to ani jeden z účastníkov nemá jednoduché. 

Príbeh Júlie a Ľuba vyzeral byť ako z rozprávky. Vizuálne sa k sebe dvojica hodila zrejme najviac, boli si sympatickí a okamžite si padli do oka. Avšak, rýchle vzplanutie vystriedalo ešte rýchlejšie vytriezvenie.

Svadobná cesta v Zanzibare nedopadla najlepšie

Svadobná cesta v Zanzibare odhalila priepasti, ktoré medzi názormi dvojice sú, rovnako tiež povahové črty, ktoré im na polovičke prekážali. Ľubove nevinné flirty či nezáujem a Julkin hlasitý smiech sa síce dali prehliadať, no v pohodlí domova, v realite uponáhľanej Bratislavy, nabralo všetko rýchlejší spád.

Hádky vyvrcholili odsťahovaním Julky naspäť k mame, až o pár dní zistíme, ako to medzi dvojicou naozaj dopadne. Kráska ale nezaháľa a na Instagrame je viac ako aktívna. Fanúšikov najnovšie prekvapila fotografiou, kde ju takmer nespoznali.

Zdá sa, že zhodila nejaké to kilo, pôsobí sympatickejšie, vyrovnanejšie a pravdepodobne niečo urobila aj s vlasmi. Ktovie, možno ešte bude Ľubo “banovať” 😀

Svoje vysnívané šaty mala vybraté ihneď

Spoznali by ste ju?

Foto/Zdroj: Instagram/ g.n