Všetky ženy chcú byť s ním a všetci muži chcú byť ním. Keď mu naposledy darovali k narodeninám totru zjedol ju ešte skôr, ako mu stihli oznámiť, že v nej bola striptérka a mimo iné dokáže trepnúť otočnými dverami. Jednoducho Chuck Norris!

 

Ok a teraz vážne, Chuck Norris (nar. 10. 03. 1940) je jednoducho legenda a jeho tvár si čoraz viac prepožičiavajú aj automobilky. Najprv Chuck natočil reklamu pre Volvo, no najnovšie si strihol hlavného hrdinu v reklame na Toyotu a verte, že táto reklamka rozhodne stoj’za to.

Nebudeme vopred prezrádzať o čom všetkom reklama bude, no rovno vám hovoríme, že väčší bizár ste ešte v živote nevideli. Takže vážené dámy a vážení páni, poďme na to. PS: Kopu parádnych vtipov o Chuckovi Norrisovi nájdete tu!

Chuck Norris – Toyota:

Zdroj/Foto: youtube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta! PS: Si mladý/á, akčne naladený/á, vyznáš sa v hrách a dobre sa orientuješ vo virálnych videách z celého sveta? Určite nám napíš na adresu [email protected]! Možno z teba urobíme nového redaktora FUNmagazínu!