Na svete nás žije už takmer 7,9 miliardy (pamätáte si ešte časy, keď to bolo len 6 miliárd?), a tak je jasné, že sa v takejto populácii nájde dosť ľudí, ktorých by sme všeobecne mohli označiť za prinajmenšom výstredných.

Že niektorí z nich sú zvláštni trochu menej a iní trochu viac, by vedeli rozprávať mnohí profesionáli – psychológovia, neurovedci, ľudia pracujúci v službách, ale aj rozvodoví právnici. A práve tí sa nedávno rozhodli anonymne podeliť o príbehy zo svojej brandže.

Nasledujúce výpovede sú zbierkou tých najšialenejších dôvodov, ktoré ľudia uviedli v žiadosti o rozvod. Niektoré sú tak bizardné a neuveriteľné, že ich naozaj mohol stvoriť len sám život!

1: Klientka sa rozviedla s manželom, pretože trval na tom, že na svadobnú cestu vezme svoju matku. Dôvod? Ešte stále ho kojila. Áno, ten manžel – dospelý, zdravý chlap – stále pil mlieko z matkinho prsníka…

2: Raz za mnou prišiel pár, ktorý sa rozvádzal, lebo žena načapala muža, ako si po celom tele rozotiera obsah plienky ich bábätka.

3: Klient požiadal o rozvod, lebo jeho žena sa zamilovala do jedného z tých internetových podvodníkov – nejakého „tureckého princa“ či niečo také – a odletela za ním do Turecka, aby mu priniesla 45-tisíc a vydala sa zaňho.

4: Mal som klientku, ktorá sa rozvádzala sedemkrát. Jeden manžel bol „príliš krásny“, a tým pádom nedôveryhodný, druhého odkopla hneď nato, ako domov priniesol hotdogy z nesprávneho stánku

5: Muž požiadal o rozvod, lebo jeho žena po veľkej potrebe nikdy nevyčistila záchod.

6: Klientka bola prísna vegetariánka. S manželom sa rozviedla preto, že raz jej urobil na večeru jedlo z mäsa a rýb a ona ho zjedla vo viere, že je to vegánska mäsová náhrada.

7: Žena sa dala rozviesť, lebo si z nej vraj snúbenec neustále uťahoval. Kupoval jej falošné výherné tikety z lotérie a podobne – a ona to vnímala tak, že ju ponižuje pred jej rodinou a kamarátmi.

8: Žena dala žiadosť o rozvod, lebo sa hrabala v manželovom telefóne a našla tam, že pred kamarátmi ohovorá jej psov. JEJ. PSOV.

9: Manžel vraj míňal 55 eur týždenne na kávu zo Starbucks. Prúser ako hrom.

10: V 70. rokoch som rozvádzal pár, ktorý ako dôvod uviedol, že už „viac nevidia v umeleckých dielach to isté“.

11: Oficiálny dôvod rozvodu? Keď si manželia kúpili chipsy, muž si ich schoval v aute a žene sa nepáčilo, že ich tým pádom nemôže ponúknuť návštevám.

12: Klient prišiel podať žiadosť o rozvod, lebo jeho žena sa ho každé ráno pýtala, koľko chce do kávy mlieka a cukru. Každé jedno ráno po dobu siedmych rokov.

13: Muž sa dal rozviesť, keď zistil, že jeho žena minula 42-tisíc na telefonáty s veštkyňou.

14: Klient uviedol, že jeho žena stále chodí utierať zadok ich synovi – bol to perfektne zdravý chlapec v tínedžerskom veku.

15: Manžel si vraj oblizoval pery zakaždým, keď sa napil kávy alebo zjedol polievku. Klientka to už ďalej nemohla vystáť.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Ľudia prehovorili o NAJDIVNEJŠÍCH dôvodoch ich rozchodov: Zápach vajec je TOP!

Zdroj: Buzzfeed.com | Foto: Pixabay, Unsplash