Nikomu nič neurobila, no i tak je obeťou šikany, ktorá však nie je na sociálnych sieťach ničím novým. Dôvod? Jej superštíhla postava. Brunetka s prezývkou Paris Devine tvrdí, že za jej vytŕčajúce rebrá môže genetika, to ale hejterom nebráni napádať ju a obviňovať z anorexie.

Rovnako ako mnohí iní ľudia, ktorí žijú pod neustálou paľbou kritiky, si však už Paris na slovné útoky zvykla. Nič si vraj nerobí ani z titulu najškaredšia p*rnoherečka Česka, ktorý jej prischol už dávno.

Jediné, čo by na veci rada zmenila, je jej povolanie. Brunetka nedávno ohlásila, že v priemysle filmov pre dospelých končí a namiesto toho sa bude venovať TikToku. Očakávania však boli priveľké. Rýchla sláva sa nekonala a Paris sa chtiac či nechtiac musela vrátiť k natáčaniu.

Vyrastala v „decáku“

Sympatická herečka to v živote nemala ľahké, odkedy si pamätá. „Vyrastala som v detskom domove. Rodičov som poznala, ale keďže sa o mňa nestarali, skončila som v decáku. Keď som odtiaľ ako 19-ročná odchádzala, mala som čo-to na začiatok nasporené.“

Peniaze, ktoré si odkladala pre seba, však napokon skončili niekde celkom inde. „Začiatok je vždy ťažký, obzvlášť, keď sa potom rozhodnete, že vyhľadáte rodičov a pomôžete matke, ktorá sa o vás nestarala, pretože mala rakovinu. Bohužiaľ, využili ma a obrali ma o peniaze. Potom bolo naozaj ťažké postaviť sa na nohy, ale zvládla som to,“ zaspomínala si pre Extra.cz na ťažké časy herečka.

Vďaka sile, ktorú nadobudla prostredníctvom neľahkých chvíľ, dokáže Paris poznámky hejterov na plnej čiare ignorovať. Komentáre typu „nie si ani pekná, ani zdravá – len vychudnutá na kosť; toto je už fakt moc!“ sa pritom spočiatku určite nečítali ľahko.

FOTKY Parisinej postavy nájdete >>>TU<<<!

Zdroj: Extra.cz | Foto: Instagram/blondie_girl_official