Aj napriek nepriaznivej situácii s pandémiou koronavírusu sa organizátori najväčšieho elektronického festivalu na Slovensku rozhodli, že sa nedajú odradiť a fanúšikom aspoň trocha vynahradia, čo počas leta 2020, stratili.

Vzhľadom k aktuálnej situácii prišiel SunDance Festival v limitovanej edícii len pre 1000 návštevníkov, svoj areál avšak rozdelil do dvoch oddelených sekcií, a tak si celé tri dni elektronickej hudby mohlo užiť až 2000 fanúšikov.

Okrem toho nevynechali ani populárne SunDance PartyBoat, kde počas plavby po slovenskom mori vystúpilo niekoľko popredných slovenských DJ’s, medzi ktorými nechýbal ani obľúbený Mairee. Ten už pred západom slnka potvrdil svoje svetové kvality, no na festivale ukázal, čo všetko v ňom je.

Najväčší open air festival tanečnej hudby na Slovensku prišiel tento rok už so svojím 13. ročníkom opäť do Zemplínskej Šíravy, konkrétne do strediska Lúč.

Samotný DJ a headliner piatkového večera zhodnotil event veľmi jednoznačne: “Bez akejkolvek debaty, toto je highlight tohoto leta! Vasa podpora pod podiom aj mimo neho, proste uplne najviac ste!!! MILUJEM VÁS!” napísal na svojom oficiálnom Instagrame. Nuž, my musíme len súhlasiť a už teraz sa nevieme dočkať najbližšej akcie, kde sympatického Maireeho opäť uvidíme 🙂

Foto: SunDance