Stavba, na ktorej hospodárovi Martinovi záležalo azda najviac. V doterajších sériách reality show nič také majestátne nebolo a aj samotní súťažiaci boli na seba veľmi hrdí. Avšak, je smutné, čo sa s ňou stalo. 

Zvonica je dokončená, Farma sa mohla otvoriť svetu. Honosné oslavy, hudba a veľa jedla. Najnovšie informácie ale hovoria o tom, že už dávno nestojí na svojom mieste, padne vám sánka, čo sa s ňou stalo.

,,Sťahuje na nové miesto. Pevne verím, že nezanikne. Sťahuje sa na farmu Colombia na Podkylavu. Tá sa nachádza neďaleko tejto farmy a zatiaľ je to v štádiu rozoberania. Celý prenos chvíľu potrvá,“ prezradil Martin Bagar pre Plusku.

„Nemôžeme porušovať zákon. To je stavba postavená na základe projektovej dokumentácie, ale bez stavebného konania, ktoré trvá niekoľko mesiacov. Pre účely natáčania sa vybavuje stavebné povolenie na kulisy a podľa zákona sa kulisa po skončení natáčania musí odstrániť. To je jeden dôvod a druhý je ten, že majiteľ pozemku nám prenajal pozemok a my ho musíme odovzdať v takom stave, v akom nám ho prenajali. Na novom mieste bude zvonica sprístupnená verejnosti. Ak podnikateľský zámer podnikateľa, ktorý sa takto rozhodol, vyjde, budem veľmi rád,“ dodal na záver.