Ako ste si v uplynulých dňoch určite všimli, po internete koluje pikantné video, na ktorom je žena nápadne sa podobajúca na modelku Andreu Verešovú. Dokonca, pár dní na to pribudlo ďalšie video pre dospelých. Modelka to na Vianoce poprela s tým, že video bolo upravené a ide o podvrh, za vypátranie šíriteľa záznamu dokonca ponúkala odmenu 50 tisíc eur.

Modelkine súkromné videá neunikli ani oku jej súperky, taktiež modelky Simony Krainovej (47). Tá si do svojej kolegyne musela rypnúť. Je známe, že najkrajšie ženy Česko Slovenska sa veľmi nemusia, o čom svedčí aj toto podrývanie.

Na Nový rok uverejnila na svojej sociálnej sieti fotografie z domácej sauny, len v Evinom rúchu, pod ktorým sa rozpútali komentáre ohľadne Verešovej. „Snáď to nebude mať pokračovanie ako Vereška,” napísal pod Simonine fotky jej fanúšik. „Striptíz nie je príliš moja parketa,” odovedala mu modelka narážajúc na Andreu.

„Verešová vytasila väčšie zbrane do boja,” znel ďalší z provokačných komentárov fanúšikov, ktoré ale českú modelku očividne neskutočne bavili. „Áno. A sama seba nimi následne popravila,” zakončila Krainová.

Fotografie Simony Krainovej i všetky komentáre si pozriete TU!

Zdroj: Instagram/simonakrainova, andreaveresovaofficial