Počas Farme si Eva s Lenkou sľubovali kamarátstvo aj mimo súťaže. Keď Lenka vypadla po dueli, v stodole sa neubránili ani slzám. Ako dopadlo ich stretnutie po vypnutí kamier?

 

Eva Zelníková (22) a Lenka Botková (29) si spočiatku nemali veľmi čo povedať a zdalo sa, že táto dvojica nikdy nenájde spoločnú reč. Zatiaľ čo Lenka pôsobí rázne, Eva bola skôr zastupiteľkou jemných blondínok. Napokon ale prekvapili aj samé seba, keď zistili, že toho majú spoločného oveľa viac, ako si mysleli.

Keď po prehratom dueli Lenka vypadla zo súťaže o 75-tisíc eur, dievčatá sa neubránili slzám a padol sľub, že sa obidve stretnú aj mimo súťaže a ostanú v kontakte. Už počas predošlých Fariem však často po takýchto sľuboch nikdy nedošlo na činy a farmári sa už nestretli. To sa ale nedá povedať o Lenke, ktorá za kamarátkou Evou vycestovala do jej módneho butiku v Žiline a ako správna kamoška jej zapózovala ako modelka s novou kolekciou. Na fotkách je vidieť, že baby si tento deň užili a šťastná Eva pod fotkou dopísala aj úprimné P.S. “Pravé kamarátstva ešte existujú”.

Zdroj/Foto: facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.