farma tajomstvo

Na televíznom statku sa žiadne tajomstvo dlho neudrží, nakoľko farmári tu dávajú mnohokrát dávajú prednosť klebetám pred prácou. Nie je tomu inak ani v zápeklitej situácii, do ktorej sa dostal mladý Dominik Porubský (20). Najväčšie tajomstvo Farmy, ktoré mu zverila brunetka Michaela Štefániková (33) a vystríhala ho, nech si ho nechá pre seba, okamžite vykecal spolusúťažiacim!

 

Prostoreká východniarka sa zverila svojmu farmárskemu milencovi, že je tehotná. Otcom má byť práve Dominik, s ktorým si užila vzájomnú náklonnosť, a pripravila ho tak na televíznom statku o panictvo. Aj keď išlo o jednorázové splanutie vášní, Michaela je presvedčená, že práve mladý farmár z Trenčianskej Teplej, je otcom jej ďalšieho potomka. Dominika ale vystríhala, nech si toto tajomstvo nechá zaručene len pre seba.

Porubský sa po oznámení „šťastnej“ noviny dostal na pokraj nervového zrútenia. Na otcovstvo sa mladík asi predsa len ešte necíti, tobôž ak by malo ísť o dieťa splodené takpovediac pred televíznymi kamerami. So svojím trápením sa okamžite zveril kamarátovi Milanovi Vysokaiovi, aj keď Michaela ho žiadala o úplnú diskrétnosť. Milan začal okamžite skúmať, kedy ku pomeru dvojice došlo a či Dominik môže byť ozaj otcom.

„Keď to bude tak, ako Miša hovorí, tak potom Domčo bude otec! Bude sa k tomu musieť postaviť ako chlap,“ myslí si obľúbený farmár Milan. Dominik sa zatiaľ na statku pohybuje ako bez duše a nemôže uveriť, že by Miša mohla byť tehotná práve s ním.

dominik michaela farma

Zadal si tak cieľ, že by bolo najvhodnejšie Michaelu zo statku čo najskôr vyhodiť a označil ju za „špatnú jak opicu“. Ak by teda išlo len o taktiku, ktorou si bruneta chcela udržať priazeň a teda aj hráčsku ochranu od niekdajšieho milenca, prerátala sa.

Dominik vyzradil najväčšie tajomstvo Farmy

Zdroj: markiza.sk | Video: streamable | Foto: Facebook, reprofoto markiza.sk