Strach z koronavírusu rastie každým dňom čoraz viac u každého z nás. Obavy má aj známa herečka Táňa Pauhofová, ktorá prednedávnom podstúpila testovanie. Čo ju k tomu viedlo?

Koronavírus vo veľkom vyčíňa už aj v našej krajine, kde denne pribúda desiatky nakazených. Strach pred pandémiou má aj talentovaná herečka Táňa Pauhofová, ktorá sa bola preventívne otestovať.

„Na internete som si všimla informáciu, že je možné otestovať sa na koronavírus. V ktorom človeku už len dnes nedrieme červík pochybnosti? Preto som sa rozhodla ísť do toho,“ odôvodnila svoje rozhodnutie herečka, ktorú pristihli na jednom z testovacích miest.

„Bolo to praktické, že som nemusela ani vystúpiť z auta. Stačilo stiahnuť okienko a po pár sekundách mi zdravotník urobil výter z nosa a hrdla. Nasledujúci deň som dostala SMS s výsledkom vyšetrenia,“ vysvetľuje, podľa nej to nebolo nič strašné.

„Uvažovala som, na čo sa mám pripraviť. Mnohí neraz radi preháňajú a môžem povedať, že odber nie je nič dramatické. Ani som nevedela ako, a bolo to za mnou,“ dodala na záver. Táničke držíme palce a prajeme pevné nervy.

Zdroj: cas.sk | Foto: depositphotos.com, Instagram/tana.pauhofova_fanpage