Kritika na adresu premiéra Igora Matoviča sa valí z každej strany. Okrem nespokojných zamestnancov reštaurácií cez prevádzkovateľov lyžiarskych stredík a umelcov či hercov až po obyčajných Slovákov. 

Svoje si tentokrát musel povedať aj známy markizák Juraj Čurný, ktorého si diváci obľúbili najmä kvôli populárnej hudobnej relácii Chartshow s Adelou Vinczeovou. “Dostávame sa totiž pomaly ale isto, aj keď hyperbolizovane, do situácie podobnej istej krajine v juhovýchodnej Ázii kde o Vašom osude môže rozhodnúť aj skutočnosť, že ste “nedostatočne tlieskali prejavu predsedu Národnej komisie pre obranu,” píše v rozsiahlom statuse Čurný.

S konštruktívnou kritikou pokračuje, aj keď zároveň tvrdí, že nesúhlasí s referendom a predčasnými voľbami, tie totiž nevidí ako riešenie situácie. “Škodí svojej vlastnej vláde, vládnej koalícii a predovšetkým škodí celej krajine. Pretože krajina, v ktorej neustále podnecuje nervozitu je na najlepšej (či skôr najhoršej) ceste k občianskym nepokojom a nie na cestu riešenia problémov, ktorých sa tu nahromadilo viac než dosť.”

Celý jeho príspevok si môžete prečítať nižšie:

Pre viac info nás sledujte na FACEBOOKU
>>>TU<<<

Zdroj: Facebook/ Juraj Čurný