Finále SuperStar 2020 bolo plné prekvapení, určite aj pre samotných tvorcov. Počas finále oznamoval Leoš Mareš fantastický počet sms hlasov, ktoré ľudia poslali svojim obľúbencom. A takéto číslo tu už dlho neboli. 

Finalisti vytiahli svoje najväčšie tromfy, ktoré sa im počas celého pôsobenia v súťaži podarili. Počas vystúpenia Barbory Piešovej nezostalo ani jedno oko suché, plakala speváčka aj porota.

A z „tej, čo nosí strojček“ sa stalo meno, ktoré zaznamenalo takmer milión výsledkov na Google. Barbora Piešová vyhrala Superstar 2020 a dokázala, akým veľkým progresom počas celého obdobia natáčania prešla.

Fanúšikovia ale neboli veľmi zhovievaví, niektorí si mysleli, že jej finálové vystúpenie so skladbou Next To Me, ktoré predviedla aj na kastingu, nebolo až také dobré, a ani zďaleka nestačilo na víťazstvo.

“Veď to bolo slabšie aj emočne, ako na prvom castingu. Pretože plakal Mareš? Alebo ona? Plakalo sa hlavne nad koncom súťaže. Keby takto zaspievala na začiatku, tak ju ešte skritizujú,” píšu.

Nečakane sa do debty pridal Viktor Vincze, ktorý cítil, že sa Baši musí zastať. “Barborina posledná pieseň bola jedným z najsilnejších zážitkov v histórii vystúpení SuperStar. So slzami v očiach sme stáli pred obrazovkou. Bravo! Bolo to silné, ľudské, autentické. Aj o tom je SuperStar,” napísal. Aký je váš názor?

Foto/Zdroj: Facebook