Romanu Košťálovú spoznali fanúšikovia prostredníctvom reality show Farma, kde sa dostala až do veľkého finále. Ako followeri pribúdali, naskytla sa aj šanca v podobe novej práce, brunetka ju bez váhania prijala.

Sympatická kráska sa po roku od skončenia súťaže stala súčasťou výrobného štábu a na Farme pracovala ako asistent produkcie. Na starosti mala okrem iného aj opatrenia proti šíreniu nákazy koronavírusu. Medzi jej povinnosti patrila tiež evidencia osôb na pľaci, meranie teploty, dezinfekcia priestorov a techniky, dohliadala na dodržiavanie rozostupov, nosenie rúšok či používanie dezinfekcie.

Momentálne pomáha produkcii aj s prípravou iných projektov, nedávno prostredníctvom Instagramu „naháňala“ nové spevácke hviezdy do ďalšej série Superstar. Podľa jej slov ju práca veľmi zaujíma a baví ju sledovať, ako to funguje za kamerami z druhej strany.

Len pred pár hodinami si ale troška uletela a na svojich sociálnych sieťach uverejnila fotografiu, kde pózuje obmotaná sto eurovkami. Nie je isté, či išlo o súťaž, ale Romana post následne vymazala. Buď usúdila, že ako produkčná najsledovanejšej komerčnej televízie si také zábery jednoducho nemôže dovoliť, alebo… no veď posúďte sami 😀

Spomínanú fotku si môžete pozrieť >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/romii_y