Uplynulý sviatok zamilovaných zaplavil Instagram čokoládami, kyticami ruží a romantickými vyznaniami. Obrovskými červenými bukrétami sa pochválili napríklad Zuzana Plačková či Jasmína Alagič, česká hviezda Nela Slováková sa zas trochu kontroverzne ukázala so svojím partnerom, hoci mala byť po návrate z Mexika v karanténe.

Trochu inak to zrejme vyzeralo u bývalej tenistky Dominiky Cibulkovej. Tá síce na Valentína taktiež zverejnila obrázky kvetov, nie však takých, čo by dostala aktuálne. “Malá spomienka na náš návrat z nemocnice s malým Jakubkom a prekvapenie od manžela, z ktorého som vtedy celkom stratila reč!,” napísala k starým záberom množstva modrých kytičiek, čo dostala po pôrode.

Jej malý synček však už rastie ako z vody a ako to už býva, svojim rodičom prináša nielen množstvo radosti, ale aj starostí. Dominika sa preto v duchu porovnania Instagram verzus realita rozhodla ukázať, ako to u nich nedávno vyzeralo počas návštevy ďalšieho malého dieťaťa.

Jakubkov prvý bábätkovský návštevník. Toto je obrázok na Instagram…,” oznámila extenistka pri milom zábere dvoch malých detičiek, ktorý sa ale vzápätí prepol na video plné vrieskania. “… a toto realita,” dodala so smiechom.

Zdá sa teda, že ako čerství rodičia majú Dominika a Michal už celkom iné starosti, než ukazovať fanúšikom, ako romanticky trávia najružovejší deň v roku. Napriek tomu, hoci bol ich Valentín ozdobený “len” minuloročnými kvetmi a rozčúleným plačom ich synčeka, je podľa psychológie dobrým znamením, keď pár nemá potrebu svetu na sociálnych sieťach nič dokazovať. Aj keď na to možno práve len nemá čas.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj/Foto: Instagram/domicibulkova