V ostatných dňoch sociálnymi sieťami otriasla informácia, že svadba Martina Jakubca s o tridsať rokov staršou nevestou Božankou, bola len fraškou. Zdá sa však, že dvojica si po prevalení falošného sobáša nevie prísť na meno. Spevák svoju “exmanželku” najnovšie naozaj nešetril!

“Som rád, že mám pokoj so svadbou. Je vtipné prečítať si, že Božka o žiadnej svadbe akože nevedela 😂😂” píše spevák na sociálnej sieti. Práve Božanka je totiž tá, ktorá dopomohla tomu, aby sa fiasko so svadbou prevalilo. Tlak médií a podpichovanie na sociálnych sieťach totiž neuniesla. Jakubca však napálilo, že po prevalení fiaska so svadbou, sa Božanka tvári, že je v tom nevinne.

“…veď všetko so mnou dolaďovala, vedela o všetkom a hlavne sa viezla v celej kampani. A zrazu tam došla v bielych svadobných šatách s obrúčkami 🙅😂 komické a nič nevedela… Kto klame teda?? Každý súdny človek si do myslí, ” pení Jakubec na Instagrame.

“Dovtedy ju však nikto nepoznal bola No name…Tak som ju stvoril. A pre úplnosť, Božanka je majetkom môjho vydavateľstva. Nech teda nikto neuráža značku Božanka, pretože podám žalobu za poškodzovanie mena. Pre úplnosť. Ja rozhodnem kto bude ďalej používať meno Božanka. Ak ju niekto chce oslovovať oslovujte ju Božena Verešová tak ako sa narodila, ” dodáva rozohnený spevák a zdá sa, že priateľstvo tejto populárnej dvojice je nadobro v troskách.

Martin Jakubec sa na sociálnej sieti rozohnil

Zdroj: Instagram | Foto: Facebook, Instagram